Buradasınız
Anasayfa > Teknoloji > Yazı Yazmak Hiç Bu Kadar Tehlikeli Olmamıştı!

Yazı Yazmak Hiç Bu Kadar Tehlikeli Olmamıştı!

Birçok yazarın kabusu olan “yazının devamını getirememe” korkusu bu uygulamayla birlikte tarih olacağa benziyor. Çünkü yazmayı bıraktığınız zaman yazdığınız her şey silinecek.

Yeni ve basit bir web uygulaması olan The Most Dangerous Writing App, yazı yazmayı bir süre bıraktığınız zaman bütün yazdıklarınızı siliyor. Uygulamanın sağ üst köşesinde ise bir sayaç var ve bu sayaç yazmayı bıraktığınızdan uygulamanı ne kadar süre sonra yazdığınız yazıları sileceğini gösteriyor. Bu sayacı siz ayarlayabiliyorsunuz. Fakat 5 dakika ile 1 saat arasında verilen değerlerden birini seçmeniz gerekiyor. Ayrıca “Hardcore” seçeneğini işaretlediğinizde uygulama yazdıklarınızı size göstermiyor. Ki süreden dolayı hızlı yazacağınız için ekrana çok bakacağınızı da sanmıyorum. Fakat bu seçenekte denenmeye değer gözüküyor.

Yazı yazarken daha önce hiç bu kadar korku yaşamamışsınızdır bundan emin olun. Bu bakımdan uygulama gerçekten adının hakkını veriyor. Araştırma yazısı ya da ödev hazırlayanlar için pek önermediğimiz uygulamayı öylesine bir beyin fırtınası yaparken kullanabilirsiniz.

tehlike yazı

Bir Cevap Yazın

Top